Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Waarschuwing voor t' vissen bij de Spoorbrug kolk

terug naar overzicht

Donderdag, 27 september 2018

Beste sportvrienden,

Maandag 24 september jongstleden is een van onze leden aan een gevaarlijke stier ontkomen aldaar. Volgens een toezichthouder van de gemeente heeft de betrokkene sportvisser veel geluk gehad, wat ook anders had kunnen aflopen.
Wij willen om veiligheidsredenen al onze leden hierbij dan ook vriendelijk verzoeken een andere vislocatie op te zoeken 'indien bij het gat van de brug, ook wel gat van de alver genoemd vee in de weide loopt. Zoals paarden, stieren en koeien.

Namens het bestuur, bedankt voor jullie medewerking en begrip.