Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

De Ledenadministratie/Mitgliederverwaltung von 'de Alver,

terug naar overzicht

Vrijdag, 5 oktober 2018

BELANGRIJK NIEUWS VOOR AL ONZE VISPASHOUDERS! ---- WICHTIG NACHRICHTEN FÜR ALLE UNSERE ANGELSCHEININHABER!


Beste leden,

De ledenadministratie vervult een belangrijke en zeer arbeidsintensieve rol in het verenigingsleven. Het versturen van de acceptgiro’s en herinneringen, het maken van incassobestanden en het registreren van de betalingen kostte onze vereniging veel tijd, geld en energie.

Het bestuur heeft daarom besloten om gebruik te maken van de service ledenadministratie van Sportvisserij Nederland. Wat houdt dit precies in voor u?

Sportvisserij Nederland zal begin november de contributie incasseren namens HSV de Alver, de leden zonder automatische incasso ontvangen half november een factuur met acceptgiro en machtigingsformulier.

Na betaling stuurt Sportvisserij Nederland de VISpas rechtstreeks naar u toe.

Dit houdt echter in dat de leden, die veranderingen willen doorgeven (opzeggen, vispas kwijt, verhuizingen etc.), dit nu rechtstreeks moeten doen bij Sportvisserij Nederland per e-mail: ledenadministratie@vispas.nl of via telefoon 0900-2025358 (€1,- per gesprek). 

U kunt dit ook doorgeven via www.MijnSportvisserij.nl

Sportvisserij Nederland is tijdens werkdagen tussen 09:00 – 17:00 te bereiken en kunnen eventuele problemen meteen oplossen. Bovendien is er voor onze vereniging nu altijd continuïteit wat betreft de ledenadministratie.

Let op, voor de betaling geldt dus een andere IBAN, namelijk NL04INGB0650393872 ten name van Sportvisserij Nederland.

Met vriendelijke groet,

Het bestuur van HSV de Alver

------------------------------------------------------------------------------------


Liebe Mitglieder,

Die mitgliederverwaltung erfüllt einen wichtigen und sehr arbeitsintensive rolle in der vereinigungsleben. Das versenden der giro-sammelformulare und mahnungen, das Erstellen von lastschriftdateien und die Registrierung der zahlungen kostet unserem verein viel Zeit, geld und Energie.

Der Vorstand hat daher beschlossen, von der Verwaltung der Servicemitgliedschaft von Sportfischerei Niederlande Gebrauch zu machen. Was genau bedeutet das für dich?

Sportfischerei Niederlande wird den Beitrag Anfang November im Namen des HSV de Alver einziehen, Mitglieder ohne Lastschrift erhalten Mitte November eine Rechnung mit Giroeinzugsformular und Vollmachtsformular.

Nach Zahlungseingang sendet Ihnen Sportfischerei Niederlande die VISpas direkt zu.

Das bedeutet jedoch, dass Mitglieder, die Änderungen melden möchten, dies nun direkt an Sportfischerei Niederlande per E-Mail: ledenadministratie@vispas.nl oder per Telefon 0900-2025358 (€1,- pro Anruf) tun müssen.

Die Sportfischerei Niederlande ist werktags zwischen 09:00 - 17:00 Uhr erreichbar und kann eventuelle Probleme sofort lösen. Darüber hinaus gibt es für unseren Verein nun immer Kontinuität in der Mitgliederverwaltung.

Bitte beachten Sie, dass die Zahlung daher einer anderen IBAN unterliegt, nämlich NL04INGB0650393872 im Namen von Sportfischerei Niederlande (Sportvisserij Nederland).

Mit freundlichen Grüßen,

Der Vorstand des HSV de Alver