Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Visles op school 2019

terug naar overzicht

Vrijdag, 14 juni 2019


Donderdag 6 juni jongstleden heeft de Hengelsport Federatie in samenwerking met één van onze vrijwillige Viscoaches van De Alver een Visles gehouden aan leerlingen van groep 8 van de basisschool 'IKC De Hoge Hoeve' in Westervoort.

De dag bestond uit een theorie les in de klas en een visexcursie aan de rivier dichtbij de Westervoortse brug. De kinderen maar ook de leerkrachten waren erg enthousiast en positief. Zij hebben in deze ochtend en middag een andere kijk gekregen op het vissen en hoe wordt omgegaan met de natuur. Met een prachtige ervaring rijker en een tasje geveld met folders over vissen, een mooie keycord met hakensteker, geschonken door Sportvisserij Nederland, keerden alle tweeëntwintig kinderen voldaan terug naar school.